پنجمين جشنواره فروش بيمه هاي جامع عمر و پس انداز بيمه آسيا تمدید شد.

پنجمين جشنواره فروش بيمه هاي جامع عمر و پس انداز بيمه آسيا تمدید شد.

1400/01/17

 به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، پنجمین جشنواره فروش بيمه هاي جامع عمر و پس انداز و مهر آسيا به دلیل استقبال مردم، تا پایان فروردین ۱۴۰۰ تمدید شد.

 بنا بر این گزارش،  پنجمین جشنواره فروش بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا با جوایز ارزنده طلایی از  12 بهمن 1399 آغاز شده بود.
 پرداخت معادل حق بيمه عمر و پس انداز سال دوم به صورت واریز به اندوخته از دیگر جوایز برگزيدگان قرعه کشی این جشنواره است.
 بنابراین گزارش، از ویژگی های این جشنواره، افزايش متناسب در اندوخته بيمه نامه جامع عمر و پس انداز و جامع مهر آسيا(تخفیف ۷۰ درصدی در هزینه های اداری)، انجام آزمايش و معاينه رايگان متقاضيان خريد بيمه نامه است. 
 افزایش پوشش امراض خاص از 5 مورد به ۳۳مورد و افزایش سرمایه بیماری های خاص از 500میلیون ریال به 2 میلیارد ریال و همچنین افزایش سرمایه برای امراض خاص از 30 درصد تا 50 درصد از امتیازات ممتاز فروش بيمه هاي جامع عمر و پس انداز در این جشنواره نسبت به سال گذشته است. 
 همچنین خریداران بیمه عمر و پس انداز بیمه آسیا در مدت برگزاری این جشنواره می توانند از تخفیفات ویژه در ساير رشته های بیمه ای بهره مند شوند از جمله فروش اقساطی بيمه شخص اتومبیل، 25 تا 35 درصد تخفیف ویژه در بیمه بدنه اتومبیل، 70 درصد تخفیف در بیمه آتش سوزي منازل مسکوني و اماکن تجاری و اداری، 30درصدتخفیف در بیمه های  عمر و حوادث انفرادي و گروهي، 50 درصد تخفیف در بیمه های جامع مسئوليت شامل مسئولیت هيأت مديره، مدیر و مالکین ساختمان های تجاری،اداری و مسکونی و سرویس کاران آسانسور‌‌، 20 درصد تخفیف در بیمه درمانی مسافرت به خارج از کشور و 10 درصد تخفیف در بیمه های باربری(وارداتی،صادراتی یا داخلی ).


 
منبع:روابط عمومی بیمه آسیا