بیمه آسیا از پرداخت بیش از ۱۲ میلیارد ریال خسارت جعلی جلوگیری کرد

بیمه آسیا از پرداخت بیش از ۱۲ میلیارد ریال خسارت جعلی جلوگیری کرد

1401/09/10

کارشناسان بیمه آسیا در استان های آذربایجان شرقی و غربی، از پرداخت بیش از ۱۲ میلیارد ریال خسارت در دو پرونده جعلی جلوگیری کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، در پی وقوع تصادف سواری پژو کیا اسپورتیج در استان آذربایجان شرقی، پرونده به منظور پرداخت خسارت از محل بیمه نامه شخص ثالث و بدنه در شعبه بیمه آسیا تشکیل شد.

براساس این گزارش، پس از تکمیل پرونده، کارشناسان بیمه آسیا در استان آذربایجان شرقی تحقیقات خود را در این خصوص آغاز و با بررسی نحوه بروز حادثه پی به جابه جایی راننده بردند.

این گزارش می افزاید، با تلاش، دقت و پی گیری های مداوم کارشناسان فنی بیمه آسیا در استان آذربایجان شرقی، لایحه، مدارک و مستندات مستدل در این خصوص به مراجع ذیصلاح قضایی و انتظامی ارائه شد و براساس آن جابه جایی راننده و نیت سوء این افراد برای اقدام مجرمانه اثبات شد و از پرداخت بیش از ۴ میلیارد ریال خسارت جعلی جلوگیری به عمل آمد.

بر اساس این گزارش، همچنین در پی واژگونی تراکتور در جاده مهاباد- بوکان استان آذربایجان غربی و حادثه منجر به فوت، پرونده به منظور پرداخت خسارت تشکیل شد، ولی با هوشیاری و پیگیری های مستمر کارشناسان بیمه آسیا در استان آذربایجان غربی و ارائه مدارک و مستندات مستدل به مراجع ذیصلاح، جا به جایی راننده به اثبات رسید و از پرداخت خسارت جعلی به مبلغ ۸ میلیارد ریال جلوگیری شد.

 
منبع:روابط عمومی بیمه آسیا

ارسال به دوستان

برای افزودن متن به ایمیل بر روی اینجا کلیک نمایید
چاپ  
مشتری سلام    021-8707   salam@asiainsurance.ir   ارسال پیام