تفاهم نامه بیمه آسیا و پترو ایمن شریف به امضای مدیران عامل دو شرکت رسید

تفاهم نامه بیمه آسیا و پترو ایمن شریف به امضای مدیران عامل دو شرکت رسید

1400/10/30

بیمه آسیا با انعقاد تفاهم نامه با شرکت پترو ایمن شریف، کلیه امور بیمه ای این شرکت به ویژه در حوزه تولید فرآورده های صنعتی، حمل و نقل و صادرات محصولات و  نیروی انسانی را به انجام می رساند.

 به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، با حضور مسعود بادین، نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا و معاونین وی، تفاهم نامه همکاری های بیمه با شرکت پترو ایمن شریف به امضا رسید.
در این مراسم، مدیرعامل بیبمه آسیا ضمن اشاره به توانگری مالی این شرکت که امسال با شاخص 133 درصد از سوی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تایید شده است، گفت: شرکت بیمه آسیا به عنوان بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور و با توانمندی بالای فنی و مالی و با در اختیار داشتن کارشناسان و شبکه فروش توانمند و خبره، خدمات بهینه ای را به شرکت پترو ایمن شریف ارائه خواهد داد.
مهندس شاه پسند مدیرعامل شرکت پترو ایمن شریف نیز در این نشست، ضمن قدردانی از مدیرعامل بیمه آسیا در عقد تفاهم نامه مذکور، بر توسعه همکاری های فی مابین تاکید کرد و گفت: انعقاد این تفاهم نامه بسترهای لازم را برای اجرای طرح های جدید تولیدی و صنعتی فراهم می آورد.
گفتنی است شرکت فنی مهندسی پترو ایمن شریف در سال 1389 توسط تعدادی از مهندسان و متخصصان فارغ التحصیل دانشگاه های برتر ایران و با هدف توسعه علم و فناوری در زمینه محیط زیست بنیانگذاری شده و تا کنون بیش از 150 پروژه فنی و مهندسی را به انجام رسانده است.
این شرکت با در اختیار داشتن تاسیسات متعدد فرآوری روغن های صنعتی در سطح کشور، محصولات خود را به کشورهای اروپایی صادر می کند و در این کشورها دارای شعب و واحدهای تولیدی و صنعتی است.
بر اساس تفاهم نامه بیمه ای فی مابین بیمه آسیا و پترو ایمن شریف، تاسیسات، فعالیت ها و نیروی انسانی این شرکت در حوزه های بیمه آتش سوزی، باربری، مهندسی، مسئولیت و درمان و بیمه های زندگی تحت پوشش قرار می گیرند.
 
 
 
منبع:روابط عمومی بیمه آسیا

ارسال به دوستان

برای افزودن متن به ایمیل بر روی اینجا کلیک نمایید
چاپ  
مشتری سلام    021-8707   salam@asiainsurance.ir   ارسال پیام