پیام مدیرعامل به مناسبت حلول ماه شوال و عید سعید فطر

پیام مدیرعامل به مناسبت حلول ماه شوال و عید سعید فطر

1399/03/03

مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در پیامی ، حلول ماه شوال و عید سعید فطر را تبریک گفت و از تلاش کارکنان بیمه آسیا در این روز های سخت، تشکر و قدردانی کرد.متن پیام به این شرح است:

"به نام خدا
اللهم انی اسئلک خیر ما سألک عبادک الصالحون
نسیم جان بخش عید فطر بار دیگر از سوی رحمت بی پایان ایزد منان دمیدن گرفت و حال و هوای روزه داران را آسمانی کرد. به امید بهره مندی شایسته از برکات ماهی که محمل وحدت و همبستگی امت مسلمان بود، و به یمن حضور همدلانه در این ماه عزیز، پایان خوش بهار صیام را جشن می گیریم و به استقبال روزهایی روشن تر برای پیروان شریعت نبوی می رویم
.

و امتحان الهی در ماه های اخیر، به شکلی دیگر خود را نمودار ساخت و فرصتی گرانقدر را برای همدلی و همراهی مومنان به وجود آورد تا این بار، کامشان با حلاوت ذکر الهی و کمک به همنوع، شیرین تر و سجاده های بندگیشان با عطر کمک مومنانه عطرآگین تر شود.

شرکت بزرگ بیمه آسیا و کارکنان شایسته آن نیز در این روزهای سخت و با توکل بر خداوند متعال و با همبستگی و همدلی بی مانند و در اقدامی جهادی، با ایفای وظیفه خطیر بیمه گری خود در تمام این روزها، دراقصا نقاط کشور بذر امید کاشتند و نشان دادند که در هر شرایطی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود، در کنار مردم شریف میهن عزیزمان هستند. با درایت هیئت مدیره محترم و تلاش معاونین، مدیران، مشاورین و سایر کارکنان و شبکه فروش سخت کوش شرکت، به یاری نیازمندان در مناطق سیل زده و زلزله شتافتند و با شیوع بیماری کرونا، کادر جان بر کف درمانی کشور را با تمام توان حمایت کردند. توزیع 10 هزار دست لباس ایزوله، حمایت ویژه مالی از کارکنان و شبکه فروش و تسهیل در ارائه پوشش های بیمه ای در حوزه بیمه شخص ثالث و خدمات آنلاین در بیمه های درمانی برای بیمه گذاران، گوشه ای از این تلاش هاست. و شاهدیم که به برکت این اقدامات ارزشمند و معنوی، بیمه آسیا با سربلندی عملکرد سال 1398 را با رقم بی نظیر 60 هزار میلیارد ریال تولید و کاهش چشمگیر ضریب خسارت، پشت سر گذاشت و در جایگاه ممتاز صنعت بیمه قرار گرفت. عملکرد شفاف بیمه آسیا در این زمینه مثال زدنی و مایه مباهات است.

اینجانب ایفای این نقش خطیر را لطف و مرحمت لایزال الهی دانسته و ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، عيد سعيد فطر را صمیمانه به تمامی همکاران محترم و خانواده های ایشان تبریک عرض می کنم و از خداوند متعال، عزت و سربلندی همگان را مسئلت می نمایم و اميدوارم با انگيزه‌اي بیشتر و همتي والاتر، بیمه آسیا را در مسير اعتلا و نيل به آرمان‌هاي بلندش بيش از پيش ياري رسانيم.

                مسعود بادین
نایب رییس هیئت مدیره و مدیرعامل"

منبع:روابط عمومی بیمه آسیا

ارسال به دوستان

برای افزودن متن به ایمیل بر روی اینجا کلیک نمایید
چاپ