مراسم تجلیل از سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در بیمه آسیا برگزار شد

مراسم تجلیل از سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در بیمه آسیا برگزار شد

1398/10/19

مراسم معنوی و باشکوه یادبود و تجلیل از سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و هم رزمانش با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و پرسنل بیمه آسیا و دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران و تنی چند از مقامات لشگری، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، مراسم یادبود و تجلیل از سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ظهر چهارشنبه و هم زمان با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر، با حضور مسعود بادین نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا، اعضای هیات مدیره، معاونان مدیرعامل، مدیران و سایر پرسنل بیمه آسیا در نمازخانه ساختمان مرکزی این شرکت، برگزار گردید.
این گزارش می افزاید: در این مراسم پرشور که در فضایی معنوی برپا شد، دکترکریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، سردار صالح از فرماندهان سپاه ولی امر (عج) و سردار کمالی از هم رزمان شهید حاج قاسم سلیمانی حضور داشتند. 
مراسم گرامیداشت شهدای حمله تروریستی آمریکا، با قرائت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد و پس از آن، سردار صالح، در سخنانی با تجلیل از مقام والای شهید حاج قاسم سلیمانی، به بیان ویژگی های شخصیتی این شهید عزیز پرداخت و در ارتباط با تاثیرات و برکات عظیم شهادت این سردار گرانقدر بر حرکت مقاومت اسلامی در منطقه، به بیان مطالبی پرداخت. در ادامه برنامه، سردار کمالی از هم رزمان شهید حاج قاسم سلیمانی، خاطراتی را از آخرین لحظات همراهی و دیدار وی با این شهید گرانقدر، برای حضار بیان داشت.
لازم به ذکر است، مراسم فوق به مناسبت ایام فاطمیه، با عزاداری و مداحی اهل بیت همراه بود.  
 
منبع:روابط عمومی بیمه آسیا

ارسال به دوستان

برای افزودن متن به ایمیل بر روی اینجا کلیک نمایید
چاپ