محصولات بیمه ای   عمر و پس انداز   بیمه نامه جامع عمر و پس انداز   سومین جشنواره فروش بیمه های جامع عمروپس انداز و جامع مهر آسیا (( از 12 بهمن ماه 97 تا 12 فروردین98))
  • با ما باشید  

سومین جشنواره فروش بیمه های جامع عمروپس انداز و جامع مهر آسیا (( از 12 بهمن ماه 97 تا 12 فروردین98))

در راستای ادامه سیاستهای تشویقی شرکت، به منظور توسعه فروش بیمه های جامع عمروپس انداز و با عنایت به موافقت و دستور مدیرعامل گرامی، به منظور بزرگداشت ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در نظر است سومین جشنواره فروش بیمه های جامع عمروپس انداز و جامع مهر آسیا )) از تاریخ 12 بهمن ماه 1397 لغایت 25 فروردین ماه 1398 (( برگزار گردد. مدیر بیمه های عمر و پس انداز بیمه آسیا، برگزاری جشنواره فروش بیمه های جامع عمر و پس انداز و جامع مهر آسیا را در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی این شرکت و توسعه فرهنگ بیمه های زندگی در کشور دانسته و علاوه بر ارائه تسهیلات ویژه ، بر دسترسی آسان هموطنان به خدمات بیمه ای با کیفیت تاکید کرد.

  1. تسهیلات اعطایی ویژه جشنواره
  2. تمامی خریداران محترم بیمه های جامع عمروپس انداز و جامع مهر آسیا در این مدت، می توانند از تسهیلات ویژه از جمله افزایش متناسب در اندوخته بیمه نامه، برخوردار شوند.
  3. علاوه بر آن از تسهیلات ویژه در بیمه های عمر زمانی، حوادث انفرادی ، حوادث منضم به اتومبیل و انواع بیمه های مسئولیت نیز بهره مند می گردند.
  4. از خریداران برگزیده بیمه های عمروپس انداز با تسهیلات جشنواره فروش، در مراسم ویژه با حضور مدیرعامل محترم و اعضای محترم هیات مدیره و همزمان با برگزاری همایش سالانه توسعه فروش بیمه های زندگی در اوایل سال آینده، تقدیر بعمل آمده و به قید قرعه جوایز ارزنده ای از جمله سکه بهار آزادی نیز اعطاء خواهد شد.
  5. استفاده از خدمات انجام آزمایش و معاینه رایگان در مراکز طرف قرارداد این شرکت برای خریداران فراهم میباشد.
  6. واحدهای صدور می توانند پس از احراز سلامتی بیمه شدگان از تسهیلات اعطایی در بخشنامه شماره 986/92 مبنی بر معافیت از انجام آزمایش و معاینه برخوردار و در مدت جشنواره تا سقف سرمایه ستون بعدی از این تسهیلات بهره مند گردند.

طرح های تشویقی

بهترین فرصت برای پیوستن به جامعه ای ایمن

اطلاعاتی یافت نشد