افتتاح واحد پرداخت خسارت تربت جام بیمه آسیا

افتتاح واحد پرداخت خسارت تربت جام بیمه آسیا

1395/11/17

واحد پرداخت خسارت تربت جام بیمه آسیا با حضور نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا و هیأت همراه همزمان با دهه مبارک فجر افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا،  دکتر کاردگر، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در آئین افتتاح واحد پرداخت خسارت تربت جام با تبریک این ایام و تاکید بر حضور پرشور در مراسم دهه فجر،  اظهار امیدواری کرد که در آینده ای نزدیک صنعت بیمه کشور با تلاش تمامی فعالان این صنعت به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند.
مدیرعامل بیمه آسیا با اشاره به لزوم کنترل خسارت به عنوان یک ضرورت و اولویتی که می بایست در دستور کار شعبه ها و شبکه فروش بیمه آسیا  قرار گیرد، گفت: در حال حاضر پاشنه آشیل صنعت بیمه ،بیمه های درمان است که می توان با رعایت آیین نامه ها و جذب پرتفوی مناسب آن را به یک فرصت تبدیل کرد.
نایب رییس هیأت مدیره بیمه آسیا با تصریح ظرفیت بالای بیمه آسیا در بیمه های زندگی، بیان داشت: می بایست با تلاش بیشتر و جدی گرفتن بیمه های زندگی، سهم این نوع بیمه در صنعت بیمه کشور بالا برود تا به سودآوری برسیم.
دکتر کاردگر با اشاره به هدف بیمه آسیا در جهت افزایش سهم پورتفوی بیمه های زندگی در سال 1396، گفت: بیمه آسیا برای ارتقای جایگاه خود در صنعت بیمه کشور می بایست سهم پورتفوی بیمه های زندگی را افزایش دهد.
مدیرعامل بیمه آسیا با تاکید بر نقش مهم صنعت بیمه در ایجاد اشتغال، بیان داشت: زمانی اشتغال ایجاد می شود که نقش بیمه در چرخ دنده های اقتصادی کشور دیده شود. افزایش فعالیت صنعت بیمه در بخش بیمه های زندگی موجب رشد اقتصاد درسایر بخش ها خواهد شد.
دکتر کاردگر کسب رتبه اول در گروه موسسات بیمه ای یکصد شرکت برتر کشوربرای سومین سال متوالی را ماحصل خرد و تلاش جمعی خانواده بزرگ بیمه آسیا و شرایط مناسب بیمه آسیا در تمامی شاخص ها را ویژگی ممتاز بزرگ ترین بیمه خصوصی کشور دانست.
گفتنی است با افتتاح واحد پرداخت خسارت تربت جام ،مناطق تربت جام،تایباد و فریمان با 19نمایندگی و دو باجه تحت پوشش قرار می گیرند.
منبع:روابط عمومی بیمه آسیا

ارسال به دوستان

برای افزودن متن به ایمیل بر روی اینجا کلیک نمایید
چاپ  
مشتری سلام    021-8707   salam@asiainsurance.ir   ارسال پیام