پيام مديرعامل صندوق در چهل و هشتمين سالروز فعاليت

پيام مديرعامل صندوق در چهل و هشتمين سالروز فعاليت

1395/10/23

به گزارش روابط عمومي صندوق، متن پيام "دکتر جباري مديرعامل صندوق" بدين شرح است :

بسمه تعالي

 

صندوق تامين خسارتهاي بدني با تکيه بر دانش و تجربه حاصل از ارائه خدمت صادقانه به آحاد جامعه همواره تلاش نموده تا در راستاي تحقق مسئوليت هاي اجتماعي خود و توسعه کشور تأثيرگذار باشد.

رويكرد صندوق طي سه سال اخير نهايت همكاري و تعامل با شركت هاي بيمه در محاسبه و پرداخت سهم صندوق از بيمه نامه شخص ثالث بابت بندهاي الف و ب ماده يازده قانون بيمه شخص ثالث بوده است و سعي كرديم با توجه به شرايط حاكم بر اقتصاد كشور و صنعت بيمه و بعضا مشكل نقدينگي كه برخي از شركتهاي بيمه در طي سنوات اخير مواجه بودند در وصول مطالبات قبلي و حتي شناسايي و وصول منابع جاري صندوق نهايت ملاحظه را داشته باشيم و حتي علي رغم افزايش چشمگير تعهدات صندوق به شركت هاي بيمه فشار نياورديم و با وصول ساير منابع از جمله سهم از جرايم رانندگي از خزانه و برنامه ريزي دقيق و كارآمدي كه براي مصارف و مديريت منابع صندوق ترسيم نموديم به لطف خداوند متعال با مشكل مواجه نشويم .

طي سه سال اخير در طول شركت هاي بيمه و بِه عنوان مكمل صنعت بيمه  به رسالت قانوني خود عمل و خسارتي كه پرداخت كرديم تقريبا دو برابر چهل و پنج سال گذشته صندوق بوده است و حتي در صورت محاسبه ارزش روز در مقام مقايسه با مبلغ پرداختي طي سه سال اخير حدود 1/7 برابر 45 سال گذشته بوده و همچنين در حوزه مديريت منابع و ايجاد ارزش افزوده منابع صندوق دستاورد بزرگي به دست آورديم و صندوق به سمت جايگاه واقعي آن كه ميبايست پشتوانه صنعت بيمه و شركت هاي بيمه باشد، نزديك شده است.

 

تأسيس "صندوق تامين خسارتهاي بدني" در 23 دي ماه 1347 يکي از مترقي ترين قوانين و اقدامات جمهوري اسلامي ايران مي باشد . لذا همکاران تلاشگر در همين راستا و در اجراي منويات مقام معظم رهبري و تاکيدات رياست محترم جمهوري براي تحقق عدالت اجتماعي در کشور گام برميدارند.

کارکنان دلسوز صندوق به عنوان خدمتگزار مردم با الهام از ارزشهاي ديني و در چارچوب قوانين براي ارائه خدمات مطلوب تر، بي وقفه کوشش نموده و با تبديل تهديدات به فرصت ها و بهره گيري از نوآوري و خلاقيت در رشد و ارتقاء خدمات رساني تلاش مينمايند.

 

23 دي ماه، چهل و هشتمين سالروز تاسيس صندوق را به کليه همکاران عزيز و زحمتکش تبريک عرض نموده و موفقيت در دستيابي به افق هاي مسئوليت اجتماعي و استمرار خدمت رساني براي تحقق پيشرفت و حمايت از خانواده هاي آسيب ديده حوادث رانندگي را از خداوند متعال مسئلت دارم.

 

  علي جباري                  

مديرعامل صندوق تامين خسارتهاي بدني

 

منبع:روابط عمومی صندوق تامین خسارت های بدنی

ارسال به دوستان

برای افزودن متن به ایمیل بر روی اینجا کلیک نمایید
چاپ  
مشتری سلام    021-8707   salam@asiainsurance.ir   ارسال پیام